Nie masz czasu na herbatę z cytryną wypitą na tarsie, na spotkanie z przyjacielem ze szkolnej ławy, na wizytę u fryzjera… Nie masz czasu na modlitwę poranną, bo wszystko w biegu, na wczoraj… We własnym domu potykasz się o szpargały na podłodze, bo nie masz czasu posprzątać. STOP! A kiedy znajdziesz ten czas?

Marzymy o spokoju, czasie i porządku. Planujemy regularną modlitwę, czytanie Biblii. Nie robimy nic, aby to było możliwe. Nawet na Boga nie mamy już miejsca w naszym pozornie treściwym życiu.

Susan K. Rowland postanowiła przerwać ten bieg do nikąd i uporządkować swoje życie. Z jej doświadczeń powstała niezwykle przemyślana, praktyczna i uporządkowana książka. Jak sama tłumaczy „tych lekcji udzielił mi Bóg w moim zabałaganionym życiu, które z pewnością przypomina wasze życie”. Autorka nie moralizuje, a podaje kolejne etapy zmian, jakich podjęła się w swoim życiu. Opisuje kwestie zewnętrznego porządku w otaczającej rzeczywistości: praca, dom i przechodzi do porządku wewnętrznego – w relacjach do innych, głównie opierającego się na przebaczeniu. Jej styl narracji zachęca czytelnika do podejmowania kolejnych kroków zmian w swoim życiu np. założenia Księgi Działań. Każdy rozdział kończy notatkami „Do przemyślenie”, „Do zrobienia”.

ZOBACZ

Informacje techniczne:

Autor
Susan K. Rowland
Oprawa
miękka
Ilość stron
199
Format
140 x 200
ISBN
978-83-7482-764-5
Rok wydania
 2016