Kolejne cudowne i inspirujące opowieści o św. Ojcu Pio!

Książka Diane Allen „Módl się, ufaj i nie martw się 2.Nowe historie o Ojcu Pio” to zbiór historii o życiu świętego z Pietrelciny. Kiedy katolicka dziennikarka, Diane Allen, zbierała do swojej książki „Módl się, ufaj i nie martw się 2…”, była przekonana, że dotarła do wszystkich świadków jego życia. Bardzo szybko jednak się okazało, że Święty z Pietrelciny jeszcze nie odkrył przed nią swoich tajemnic. Kolejne cuda, uzdrowienia i poruszające historie spotkań, opisane przez nią nowe opowieści o Ojcu Pio pokazują, jak wielkim darem jest dla nas ten pokorny Sługa Boga.

Historie zamieszczone w książce zostały opowiedziane przez świadków, którzy spotkali się osobiście z o. Pio, widzieli jego życie, pracowali lub mieszkali obok niego, doświadczali cudów i uzdrowień. Autorka Diane Allen wraz z mężem przebyła setki kilometrów, by przybliżyć nam postać świętego Ojca Pio.

Książka zawiera 560 stron, które pozwalają poznać świadka wiary, wielkiego świętego i sługę Bożego. Lektura „Módl się, ufaj i nie martw się 2…”skłania do refleksji oraz przyczynia się do wzrostu wiary. Z książką Diane Allen czytelnik ma nadzieję na lepsze jutro, a nawet więcej odzyskuje na nowo zaufanie do Pana Boga.

Zawsze, gdy czytam świadectwa o Ojcu Pio, zastanawiam się, o ile straszniejszy byłby XX wiek, gdyby nie jego pokorna ofiara. Lekarze, którzy się nim opiekowali, oceniali, że każdego dnia z jego pięciu stygmatów wypływała filiżanka krwi… A przecież tak cierpiąc, jednocześnie był dowcipny, radosny, zwyczajny, o czym świadczą opowieści tysięcy osób, które go spotkały. Ich historie są dowodem na żywe i konkretne działanie Boga, który wszelkimi sposobami pragnie przybliżyć nas do Siebie.

Jolanta Winiarska, „Dobry Tydzień”

W XX wieku, epoce coraz powszechniejszego ateizmu oraz kultu „postępu” i cielesności, Pan Bóg w specyficzny sposób zadrwił z ludzkiej pychy, zsyłając Ojca Pio – świętego w stylu średniowiecznym, o którym zapewne słyszeliśmy albo czytaliśmy nie raz. Książka Diane Allen daje nam jednak coś więcej. Jest tu krew, pot i łzy, ale też uśmiech; słodycz obok goryczy i bólu; a nade wszystko mocna Wiara, słodka Nadzieja i piękna, wszechogarniająca Miłość! Po tej lekturze trudno przejść obojętnie nie tylko obok tej świętej postaci, ale też „wymigiwać się” od wiary w Boga. Autorka wykonała potężną pracę. Ku większej chwale Boga i w trosce o zbawienie dusz!

Bogusław Bajor, redaktor naczelny „Przymierza z Maryją”

Jeśli myślisz, że wiesz o o. Pio już wszystko, sięgnij po nowy i wyjątkowy zbiór opowieści – „Módl się, ufaj i nie martw się 2.Nowe historie o Ojcu Pio”. Polecam!

zobacz

Informacje techniczne

Tytuł: Módl się, ufaj i nie martw się 2. Nowe historie o Ojcu Pio

Autor: Diane Allen

Tłumaczenie: Joanna Gorzkowska

Format:145×205 mm

Ilość stron: 560

Oprawa: twarda

Data wydania: 27. 09. 2016

ISBN: 978-83-65349-66-8