Szanowni Państwo,

Nasze „Przewodniki po zdrowiu” są dobrą alternatywą dla pojawiających się w sieci, często słabych merytorycznie treści. Jednocześnie są odpowiedzią na rosnące zapotrzebowanie na fachowe poradniki z omawianego zakresu tematycznego. Nasi czytelnicy znajdą w nich odpowiedzi na pytania nie tylko związane z zagadnieniami odchudzania i zdrowego odżywania ale także działania hormonów, oczyszczaniem organizmu z toksyn, nadciśnieniem czy ziołolecznictwem.

 aromaTytuł:  Aromaterapia

Podtytuł:  Praktyczny przewodnik po olejkach eterycznych

Autor: Anna Huette

Wydawca: Jedność, Kielce 2016 r.

ZOBACZ

Niniejsza książka jest pięknie ilustrowanym przewodnikiem dla wszystkich miłośników aromaterapii, tych którzy mają już pewną wiedzę w tej dziedzinie jaki i dla tych, którzy dopiero zapoznają się z siłami uzdrawiającymi olejków roślinnych. Dzięki wiedzy przedstawionej w książce Czytelnik będzie mógł właściwie dobrać olejki do inhalacji, masażu i kąpieli. Stworzyć w domu wyjątkowy nastrój, dostosowany do każdej okazji. Przywołać miłe wspomnienia, zrelaksować się i nabrać pozytywnego nastawienia do życia. Myślę, że dla wielu Czytelników książka ta stanie się inspiracją do pogłębiania tej cudownie pachnącej dziedziny wiedzy. ( z recenzji, dr Ewelina Pióro-Jabrucka, SGGW w Warszawie )

Dlaczego warto sięgnąć po tę książkę? 

– wyjaśnia, jak dawniej wykorzystywano olejki eteryczne i w jaki sposób uzyskuje się je dzisiaj,
– omawia gruntownie działanie wielu rodzajów olejków,
– opisuje dokładnie, jak należy je stosować, i wyraźnie określa przeciwwskazania do ich użycia,
– dzięki niej każdy odkryje, jak przyjemnie jest dbać o siebie i jak łatwo można złagodzić różne dolegliwości fizyczne i gorsze samopoczucie

Zioła w doniczkach

unnamed-2Zioła są wspaniałe! Roztaczają wokół magiczną aurę, zachwycają pięknem i olśniewają zapachem. Jednocześnie dzięki ich różnorodności każdy z pewnością znajdzie odpowiedni dla siebie i swoich nawyków żywieniowych smak. Dzięki temu poradnikowi o każdej porze roku będziecie się mogli cieszyć świeżymi ziołami prosto z balkonu, tarasu lub parapetu.
więcej

Detoks w tydzień

unnamed-3Skuteczny program oczyszczania organizmu.

Detoks w tydzień to nowa koncepcja, która ma w prosty i szybki sposób odtruwać nasze ciało – a przy okazji i głowę. Zachwycająco łatwa i niezwykle skuteczna. Kto do tej pory uważał, że oczyszczanie organizmu jest nieprzyjemne, męczące i skomplikowane, będzie bardzo zdziwiony, jak dobrze można się przy tym czuć i jaką to daje radość. A potem na pewno powie: detoks jest fantastyczny! więcej…