Nie jeden z nas chciałby porozmawiać ze swoim Aniołem Stróżem. Zobaczyć Go.

Na upartego większość wydarzeń w życiu można wytłumaczyć przypadkiem. Tak się akurat złożyło. To istny zbieg okoliczności. Przecież nikt tego nie planował. Dopiero po czasie przychodzi światło, że za przypadkiem coś się jednak kryje. Niekoniecznie ślepy los, lecz dobrotliwa cicha Obecność.

W znalezieniu odpowiedzi na pytania dotyczące życia, codzienności, zła czy spoglądania na świat z perspektywy czasu pomoże Ci książka „Spotkania z Aniołem Stróżem”.

Anegdoty, legendy i historie o niebiańskich spotkaniach. Wybitny włoski angelolog, ks. Marcello Stanzione, przygotował wyjątkową książkę o Aniołach Stróżach opiekujących się ludźmi.

Książka ks. Marcello Stanzione to zbiór krótkich historii z życia wielkich świętych, męczenników, jaki zwykłych ludzi. W tych krótkich historiach autor zapoznaje nas z

różnymi problemami egzystencjalnymi, w których widoczne jest działanie niebiańskich istot. Ten zbiór urzekających prostotą i tchnących nadzieją opowieści ogłasza, że „nie ma przypadków. Jest Boża logika”. A jej wyznawcami są najlepsi przyjaciele człowieka – aniołowie.

Ksiądz Marcello Stanzione w swojej książce uwrażliwia czytelnika na odczytywanie anielskich znaków dawanych nam poprzez zaistnienie różnych sytuacji jak i innych ludzi w naszym życiu codziennym.

„Spotkania z Aniołem Stróżem” to niezliczone historie o cudownych działaniach niebiańskich istot, pomagającym tym, którzy w modlitwie proszą o wsparcie.

Lektura „Spotkań z…” skłania do refleksji nad życiem, codziennością i przemijaniem, natomiast serca wątpiących napełnia pewnością i wiarą w Opatrzność Bożą oraz nieustanną opiekę nie tylko naszego Anioła Stróża.

Przeczytasz tu m.in. historię o tym, jak Anioł Stróż sprowadził księdza z sakramentami do umierającej staruszki; jak Anioł chronił bł. Katarzynę Emmerich przed atakami złego ducha; o tym, jak święty papież Jan XXIII z pomocą Anioła Stróża radził sobie z trudnymi rozmówcami, a także poznasz wiele innych zdarzeń, w których nasi niebiańscy opiekunowie śpieszyli na pomoc swoim podopiecznym.

zobacz

Informacje techniczne

Tytuł: Spotkania z Aniołem Stróżem

Autor: ks. Marcello Stanzione

Tłumaczenie: Agnieszka Zielińska

Format:130×200 mm

Ilość stron: 304

Oprawa: broszurowa

Data wydania: 08. 09. 2016

ISBN: 978-83-65349-26-2