Wydawnictwo Jedność przygotowało na ferie zimowe ciekawą lekturę. Czytelnik znajdzie najnowszą Encyklopedię Chrześcijaństwa w poręcznej wersji, kolorowy modlitewnik dla najmłodszych oraz uwielbiane przez dzieci szczegółowe obrazki biblijne.
 

Nowa encyklopedia chrześcijaństwa (mały format)

Nowa encyklopedia chrześcijaństwa jest jak dotąd pierwszą tego typu publikacją zamkniętą w jednym tomie. Z najwyższą starannością zawarliśmy w niej związki między Ewangelią a literaturą, muzyką, architekturą, malarstwem, filmem i teatrem. Choćby z tego powodu, rekomendujemy to kompendium wiedzy, które, wierzymy, zajmie ważne miejsce w domowej bibliotece, zarówno osób wierzących, jak i poszukujących, bądź wyznających inny światopogląd lub religię. Poręczne wydanie w mniejszym formacie 165×235 mm oraz zintegrowanej oprawie. więcej…

 

Modlitwy małego chrześcijanina

Nigdy nie jest za wcześnie, by zachęcać maluchy do rozmowy z Panem Bogiem. Wierszowane modlitwy napisane z myślą o dzieciach to wspaniała lektura dla małych chrześcijan. Ten uroczy modlitewnik opatrzony został pełnymi ciepła ilustracjami, przemawiającymi do dziecięcej wyobraźni.

więcej…

 

Historie biblijne
w szczegółowych obrazkach

Dwanaście znanych historii biblijnych przedstawiliśmy na pełnych szczegółów ilustracjach, na których musisz wypatrzyć wskazane postacie, zwierzęta i przedmioty. To zadanie rozwijające spostrzegawczość i jednocześnie znakomity sposób na poznawanie Biblii. Zabawne ilustracje zaskoczą cię mnóstwem detali – można oglądać je godzinami i wciąż odkrywać coś ciekawego!

więcej…