Zainteresowały mnie słowa wstępu do tej książki. Ks.Krzyszfof Kralka SAC stwierdził, że ta książka to wprowadzenie w rekolekcje, które rozpoczną się po jej przeczytaniu. Czy każde małżeństwo wymaga uzdrowienia i tych rekolekcji?

Uzdrowione małżeństwo to uzdrowiona kobieta + uzdrowiony mężczyzna. Wszyscy wiemy, że budując małżeństwa wkraczamy ze swoimi zranieniami, wadami, przeszłością. I właśnie to jest najczęstszą przyczyną niewłaściwej komunikacji współmałżonków, cichych dni, ognistych kłótni. Nasza historia życia może być przeszkodą w budowaniu miłości małżeńskiej. Nie ma jednak takiej sytuacji w której pozostawalibyśmy sami. Poprzez uczciwe wejrzenie w siebie, modlitwę, dialog małżeński, dar Eucharystii i Bożą interwencję możemy wkroczyć na drogę uzdrowienia siebie, uzdrowienia małżeństwa.

Ciekawa konstrukcja książki pozwala na przyjrzenie się sobie w kontekście życia małżeńskiego z różnych stron. Ks.Krzysztof Kralka – znany pallotyński rekolekcjonista podaje różne narzędzia pozwalające na owocny przebieg procesu uzdrowienia. Swoimi doświadczeniami dzielą się dwa małżeństwa – Urszula i Jacek Cupriakowie oraz Aneta i Grzegorz Gałkiewiczowie. Ich szczere i osobiste wypowiedzi uświadamiają czytelnikowi, że warto wejść na drogę uzdrowienia i nie dotyczy ona tylko małżeństw w głębokim kryzysie.

ZOBACZ

Informacje techniczne:

ISBN: 978-83-65349-57-6
Format 130 x 200 mm
Stron 168
Data wydania 2016-05-19
Oprawa broszurowa