Wydawnictwo JEDNOŚĆ serdecznie zaprasza wszystkich miłośników książek na Warszawskie Targi Książki, które odbędą się na Stadionie Narodowym w dniach 18-21 maja br. Podczas targów zaprezentujemy mnóstwo nowości wydawniczych a książki będzie można kupić w atrakcyjnych cenach z rabatem nawet do 50% na całą ofertę! Do każdego zakupu miły upominek.

W sobotę i niedzielę dla odwiedzających nas dzieci  i ich rodziców przygotowaliśmy specjalne pokazy origami oraz mnóstwo kreatywnych zabaw edukacyjnych pod okiem doświadczonej animatorki w oparciu o nasze książki Jedność dla dzieci.

Zapraszamy także na nasze spotkania autorskie  podczas targów:
20.05 (sobota) godz. 12.00-13.00 – Joanna Krzyżanek, autorka bestsellerowych książek z cyklu Cecylka Knedelek podpisuje książki.
20.05 (sobota) godz. 14.00–15.00  – Eugeniusz Wojdecki podpisuje książkę: Fatima. Objawienia i cuda. Wydanie jubileuszowe w 100-lecie objawień.

Czekamy na Państwa na stoisku nr 193 w sektorze V.
Do zobaczenia!

 

Teologia

Biblia i ja.
Historie pełne wiary

Starannie opracowana i pięknie wydana Biblia, którą kierujemy do wszystkich dzieci. Jej karty przybliżają młodym chrześcijanom historie ze Starego i Nowego Testamentu. To dzięki nim dzieci poznawać będą biblijnych bohaterów i ich losy.
więcej

Tytuł książki

Zapraszamy wszystkie dzieci, by i one przycupnęły u stóp Noego i zasłuchały się w starotestamentalne historie – o tym, jak powstał świat, o budowie wieży Babel, o Józefie sprzedanym przez braci, o Dawidzie, który pokonał silniejszego od siebie Goliata, i w wiele, wiele innych.
więcej…

Fatima 1917-2017.
100 lat historii objawień

Ten wyjątkowy album przedstawia szerokie tło historyczne wydarzeń fatimskich, które miały wpływ na cały XX wiek. Opisuje nie tylko objawienia Maryi, ale też poprzedzające je objawienia Anioła oraz późniejsze objawienia siostry Łucji. Przybliża proces rozprzestrzeniania się orędzia Maryi w Kościele i w świecie. Opisuje związki wszystkich papieży z Fatimą, podkreślając zwłaszcza rolę objawień w pontyfikacie
Jana Pawła II i Benedykta XVI. Dzięki pięknym archiwalnym fotografiom pozwala poczuć pielgrzymkowy klimat Fatimy.
więcej…