Od wielu lat krąży przekonanie, że grzech przechodzi na pokolenia i wyrównują się rachunki win i kar. Wtedy trudne sytuacje, nagłe choroby i nieszczęścia tłumaczone są w odwołaniu do wcześniejszych pokoleń. Czy tak rzeczywiście jest?

W kościołach były proponowane modlitwy z uzdrowieniami międzypokoleniowymi. W kwestii tej wypowiedzieli się biskupi pisząc stosowne oświadczenie. Zapominamy zaś o mechaniźmie naśladownictwa, który jest wyjątkowo silny w rodzinach. Próby wyjaśnienia tego mechanizmu oraz wpływu szatana na nasze życie podjął się Grzegorz Bacik w rozmowie z Emilią Jakubowską.

Praktyczne przykłady, dochodzenie do sedna, drążenie tematu z każdej strony – to zalety tej książki zbudowanej na bazie rozmowy. „Skąd się to bierze? W jaki sposób? Co można w tej sytuacji zrobić”- to pytania, które są najczęściej zadawane.

Rozmawianie o świecie duchów, manifestacji szatana, uzdrowień to tematy wyjątkowo trudne. Grzegorz Bacik posługuje podczas nabożeństw z uzdrowieniami. Dzieli się swoimi doświadczeniami oraz opisuje wiele przykładów.

„Ostatnio z jedną osobą spędziłem na modlitwie sześć godzin. Tak długo trwała manifestacja. Demon cały czas gadał, ale ani razu ta osoba nie spojrzała mi w oczy. Taką diabeł miał nad nią władzę”.

Świat duchów, istnienie szatana, ale przede wszystkim ogromna moc Boża to rzeczywistość o której często nie mówimy na lekcjach religii i nie rozmawiamy z rodziną.

ZOBACZ

Informacje techniczne:

EAN 9788365349811
ISBN: 978-83-65349-81-1
Format 130×200 mm
Stron 168
Data wydania 2016-10-20
Oprawa broszurowa