„Miłość i Miłosierdzie” to niezwykła opowieść o polskiej zakonnicy, siostrze Faustynie – mistyczce i wizjonerce, uznanej za świętą przez papieża Jana Pawła II, która w swoim życiu stanęła przed wykonaniem bardzo ważnej misji. Dzięki uprzejmości AGP Studio z Krakowa katecheci mogą uczestniczyć w bezpłatnych pokazach filmu organizowanych w Warszawie, Krakowie, Poznaniu, Katowicach, Lublinie i Łodzi.

Film pokazuje nieznane do tej pory fakty i przybliża widzom narodziny niezwykłego kultu Bożego Miłosierdzia, który zyskał popularność na całym świecie.

„Miłość i Miłosierdzie” to dokument fabularyzowany o Bożym Miłosierdziu. Boże Miłosierdzie jest czczone na wszystkich kontynentach przez setki milionów osób. Większość chrześcijan nadal nie zdaje sobie jednak sprawy z potęgi przesłania, które Jezus przekazał ludzkości za pośrednictwem s. Faustyny Kowalskiej, prostej polskiej zakonnicy.

Nie mniejszą rolę w objawieniu światu prawdy o Bożym Miłosierdziu odegrał bł. ks. Michał Sopoćko, wybitny kapłan i spowiednik wizjonerki.

W filmie prezentowane są nieznane listy ks. Michała Sopoćki, nieujawnione dotąd dokumenty, które ukazują prawdę o wpływie Bożego Miłosierdzia na losy świata.

Tytuł filmu: Miłość i Miłosierdzie 
Reżyser: Michał Kondrat 
Produkcja: Polska 2019 r.  
Dystrybutor: Kondrat – Media, Kino Świat  
Gatunek: dramat/ biograficzny
Premiera kinowa: 29 marca   
Oficjalna strona filmu:www.kolbe.org.pl

Aby zapisać się na udział w bezpłatnym pokazie filmu
„Miłość i Miłosierdzie” dla katechetów proszę wypełnić poniższy formularz.

Oświadczam, iż dane osobowe podałem/-am dobrowolnie, a przed wyrażeniem zgody zapoznałem/-am się z informacjami, których podanie jest wymagane zgodnie z art. 13 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych. (Przed zaznaczeniem zobacz informacje zawarte na stronie Obowiązek informacyjny - link poniżej formularza)

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Organizatora wydarzenia: pokaz filmów dla katechetów - marzec 2019 r., w celu rejestracji na Wydarzenie, w tym otrzymywania komunikatów dotyczących Wydarzenia w formie wiadomości e-mail. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do rejestracji i uczestnictwa w Wydarzeniu. Mam świadomość przysługującego mi prawa dostępu do moich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania.