„Miłość i Miłosierdzie” to niezwykła opowieść o polskiej zakonnicy, siostrze Faustynie – mistyczce i wizjonerce, uznanej za świętą przez papieża Jana Pawła II, która w swoim życiu stanęła przed wykonaniem bardzo ważnej misji. Dzięki uprzejmości AGP Studio z Krakowa katecheci mogą uczestniczyć w bezpłatnych pokazach filmu organizowanych w Warszawie, Krakowie, Poznaniu, Katowicach, Lublinie i Łodzi.

Film pokazuje nieznane do tej pory fakty i przybliża widzom narodziny niezwykłego kultu Bożego Miłosierdzia, który zyskał popularność na całym świecie.

„Miłość i Miłosierdzie” to dokument fabularyzowany o Bożym Miłosierdziu. Boże Miłosierdzie jest czczone na wszystkich kontynentach przez setki milionów osób. Większość chrześcijan nadal nie zdaje sobie jednak sprawy z potęgi przesłania, które Jezus przekazał ludzkości za pośrednictwem s. Faustyny Kowalskiej, prostej polskiej zakonnicy.

Nie mniejszą rolę w objawieniu światu prawdy o Bożym Miłosierdziu odegrał bł. ks. Michał Sopoćko, wybitny kapłan i spowiednik wizjonerki.

W filmie prezentowane są nieznane listy ks. Michała Sopoćki, nieujawnione dotąd dokumenty, które ukazują prawdę o wpływie Bożego Miłosierdzia na losy świata.

Tytuł filmu: Miłość i Miłosierdzie 
Reżyser: Michał Kondrat 
Produkcja: Polska 2019 r.  
Dystrybutor: Kondrat – Media, Kino Świat  
Gatunek: dramat/ biograficzny
Premiera kinowa: 29 marca   
Oficjalna strona filmu:www.kolbe.org.pl

Aby zapisać się na udział w bezpłatnym pokazie filmu
„Miłość i Miłosierdzie” dla katechetów proszę wypełnić poniższy formularz. KONIEC ZAPISÓW