Już od poniedziałku 22 stycznia 2018 r. do piątku 27 stycznia 2018 r. trwa promocyjna przedsprzedaż pakietów naszej małej książeczki na Wielki Post „10 Przykazań Bożych – rachunek sumienia”.

10 Przykazań Bożych to „abc” naszej wiary, wielki skarb i wielkie zadanie. To droga dla odważnych, dla wszystkich, którzy pragną w życiu dobra.

Chcesz szczęścia dla swoich bliskich? Pragniesz być blisko kochającego Boga? Idź drogą 10 Przykazań Bożych. Każde przykazanie to dobra rada Pana Boga. Rady te nie są łatwe do wykonania. Wysiłek to cena, jaką każdy musi ponieść, aby iść i wytrwać na tej drodze.

Pytasz: co w zamian, czy Ci się to opłaci? Odpowiedź jest prosta: to jedyne, co Ci się opłaci, ponieważ na końcu tej drogi jest niebo! Przykazania dostałeś od Boga za darmo. Jedyne, czego musisz się nauczyć, to korzystać z nich.

Pomogą Ci w tym „słowa” Pana Boga, teksty z Katechizmu Kościoła Katolickiego oraz pytania do rachunku sumienia. Wracaj do nich nie tylko wtedy, gdy zrobisz coś źle (zgrzeszysz), ale w każdej chwili, kiedy chcesz porozmawiać z Panem Bogiem. Zawsze sięgaj do tego tekstu, aby przygotować się do rozmowy z Bogiem w sakramencie pojednania.

Książeczkę można wykorzystać katechetycznie i duszpastersko (rozdawać podczas spotkań, katechez i rekolekcji wielkopostnych). Jest to wznowienie publikacji wydanej po raz pierwszy w 2013 r.

Szczegóły promocyjnej przedsprzedaży (w tym plik PDF z treścią książeczki) znajdziesz na tej stronie.