Każdemu z nas leży na sercu wychowanie młodego pokolenia na dobrych, mądrych i prawych ludzi. Możesz tego dokonać z pomocą wartościowej książki „O przyjaźni. Bóg rozmawia ze mną”.

Dzięki niej uwrażliwisz dzieci na takie wartości i cnoty jak: radość, przyjaźń, opanowanie, szczerość …

Rodzina Kasi przeprowadziła się do nowego domu. Dziewczynka czuje się smutna i samotna, bo bardzo brakuje jej przyjaciół. Nie wie, co zrobić, więc rozmawia z Bogiem o swoich uczuciach. Zobacz, jak Bóg pomaga Kasi znaleźć przyjaciół w nowym miejscu zamieszkania.

Konkretne cytaty z Biblii nawiązujące do danej wartości i odniesienie do doświadczeń dziecka pomogą w zrozumieniu sytuacji w jakiej znalazła się Kasia.

Ta książeczka dzięki zabawnym, urokliwym ilustracjom i pouczającej fabule pomoże dzieciom zrozumieć, że Bóg, poprzez swoje Słowo, jest nieustannie obecny w ich codziennym życiu.

Krótka refleksja zachęcą  dziecko do:  poznawania otaczającego świata, poszukiwania odpowiedzi na pytania egzystencjalne.

Jest to doskonała pomoc dla rodziców, katechetów, duszpasterzy, nauczycieli i wychowawców.

Z tą książką nauczysz dzieci jak zachować się w określonej sytuacji życiowej.

Seria „Bóg rozmawia ze mną” łączy przyjemne z pożytecznym, czyli walor zabawowy z edukacyjnym. Na końcu historii dzieci znajdą inspirujące zadania: do przeczytania, do przemyślenia i do zrobienia.

zobacz

Informacje techniczne

Tytuł: O przyjaźni. Bóg rozmawia ze mną

Autor: Agnes i Salem de Bezenac

Ilustracje: Agnes de Bezenac

Format: 190×190 mm

Ilość stron: 32

Oprawa: zeszytowa

ISBN: 978-83-7797-993-8