Treści zawarte przez autorki książki „Jak pokonać strach. Bóg rozmawia ze mną” nauczą i zachęcą dzieci właściwych postaw i zachowań w życiu codziennym. Uwrażliwią dziecko na szukanie pomocy w Słowie Bożym w trudnych sytuacjach.

Po wspólnej modlitwie z mamą i tatą mała Ania nadal się czegoś boi. Stopniowo uświadamia sobie jednak, że wszystko jest w porządku, zwłaszcza gdy przypomina sobie Boże obietnice zawarte w Biblii.

Ta książeczka dzięki zabawnym, urokliwym ilustracjom i pouczającej fabule pokaże dzieciom, że Bóg jest zawsze obok nich, a Jego słowa zapisane w Biblii mogą pomóc w codziennych trudnościach.

Z tą książeczką nie jedno dziecko z wielką przyjemnością i radością będzie praktykowało czytanie Biblii w swoim życiu. Zapragnie poszukiwać odpowiedzi na życiowe sytuacje wraz ze Słowem Bożym.

Jest to świetna pomoc dla katechetów, wychowawców i rodziców w wychowywaniu małych czytelników do postawy zawierzenia i modlitewnej łączności z Bogiem Ojcem.

Seria „Bóg rozmawia ze mną” łączy przyjemne z pożytecznym, czyli walor zabawowy z edukacyjnym. Na końcu historii dzieci znajdą inspirujące zadania: do przeczytania, do przemyślenia i do zrobienia.

zobacz

Informacje techniczne

Tytuł: Jak pokonać strach. Bóg rozmawia ze mną

Autor: Agnes i Salem de Bezenac

Ilustracje: Agnes de Bezenac

Format: 190×190 mm

Ilość stron: 32

Oprawa: zeszytowa

ISBN: 978-83-7797-995-2