Magnez w organizmie jest niezbędny, a jego niedobór wpływa niekorzystnie. Nerwowość, kołatanie serca, bezsenność, zmęczenie oraz powtarzające się skurcze mięśni to najczęstsze objawy braku magnezu.

Cierpisz na drżenie powieki?

Towarzyszy ci permanentny stres, który objawia się w postaci niepokoju, złego samopoczucia, ciągłych stanów lękowych i rozdrażnienia?

Dręczy cię ucisk w klatce piersiowej i uczucie kołatania serca, a wyniki badania EKG nie wskazują na żadne problemy kardiologiczne?

Masz problemy ze snem?

Często budzisz się o świcie?

Śnisz o tym, że spadasz?

To mogą być oznaki niedoboru magnezu!

Zanim zaczniesz biegać po lekarzach, zacznij od uzupełnienia magnezu i zapoznaj się z książką Any Marii Lajustici Bergasy „Zdumiewających właściwości magnezu”.

Autorka Zdumiewających właściwości magnezu, doświadczona chemiczka i dietetyczka, która dzięki zażywaniu magnezu pokonała chorobę uznaną za nieuleczalną, wskazuje na niezwykle istotną rolę tego pierwiastka w prawidłowym funkcjonowaniu organizmu człowieka. Znajdziesz tu przystępnie wyjaśnione procesy przyswajania magnezu, skutki jego niedoboru w organizmie. Dowiesz się jakie są najlepsze źródła magnezu i jak zadbać o swoje zdrowie.

Książkę warto polecić:

  • uczniom, studentom oraz ludziom intensywnie pracującym umysłowo,
  • ciężko pracującym fizycznie,
  • osobom żyjącym w ciągłym stresie,
  • kobietom ciężarnym oraz w okresie menopauzy,
  • osobom stosującym restrykcyjne diety odchudzające oraz wszystkim zatroskanym o swoje zdrowie.

* * *

Ana Maria Lajusticia Bergasa to urodzona w 1924 roku w Bilbao (Hiszpania) chemiczka i dietetyczka. Po ukończeniu studiów chemicznych na uniwersytecie Complutense w Madrycie skupiła się na rolnictwie, kwestii żywienia zwierząt i pisaniu artykułów do czasopism specjalistycznych. Od ponad czterdziestu lat interesuje się dietetyką opartą na biochemii i biologii molekularnej. Uczestniczyła w licznych międzynarodowych kongresach.

zobacz

Informacje techniczne

Tytuł: Zdumiewające właściwości magnezu

Autor: Ana Maria Lajusticia Bergasa

Tłumacz: Edyta Panek

Format:130×200 mm

Ilość stron: 200

Oprawa: broszurowa

Data wydania: 12. 05. 2017

ISBN: 978-83-65706-74-4