„Spowiedź, która leczy. Uzdrawiająca moc sakramentu pojednania” ta niewielka książka została przygotowana przez Ilse B. Reyes.

Publikacja odpowiada na pytania: czym jest sakrament pojednania, w jaki sposób się spowiadać, gdzie oraz po co. Odnajdziemy w niej kilka części, w których autorka podaje dobre rozwiązania dlaczego warto szukać Boga w sakramencie pojednania. Dzięki treściom zawartym w książce zrozumiemy czym jest sakrament spowiedzi i jak dobrze się do niego przygotować. Znajdziemy tu wiele odpowiedzi na pytania związane ze spowiedzią.

W „Spowiedzi, która leczy…” znajdziemy także gotowy układ modlitw o dobry rachunek sumienia kiedy w sercu spowiadającego rodzą się różne pytania. Ciekawym rozwiązaniem jest rachunek sumienia ze spojrzeniem co warto, a czego nie warto czynić w relacji z Bogiem, Kościołem, drugim człowiekiem i samym sobą.

Największą zaletą książki jest to, że jest ona nie tylko zachętą do regularnego korzystania z sakramentu spowiedzi, ale także inspiracją do poszukiwania i nawiązywania własnej relacji z Bogiem.

Książka Ilsy B. Reyes powstała dzięki świadectwom oraz rozmowom z doświadczonymi spowiednikami. Autorka nie tylko udziela praktycznych i trafnych rad, dotyczących właściwego przeżycia sakramentu pokuty, ale także dodaje otuchy tym, którzy boją się doświadczyć piękna Bożego Miłosierdzia. Książka zawiera liczne modlitwy oraz rachunek sumienia, które pozwolą się przygotować i dobrze przeżyć każdą spowiedź.

Dodatkowo zostały dołączone modlitwy do wykorzystania przed spowiedzią lub tuż po.

Zalety „Spowiedzi, która leczy…”:

wygodny format,

doskonała pomoc dla tych, którzy szukają osobistego kontaktu z Bogiem w sakramencie pokuty i pojednania.

Ilsa B. Reyes – katoliczka, aktywnie działająca w filipińskim Kościele, zaangażowana w posługę uzdrowienia wewnętrznego i modlitwy wstawienniczej. Dziennikarka i autorka książek, w których dowodzi, że Kościół jest miejscem, w którym można osiągnąć pokój i zdrowie duszy oraz ciała.

zobacz

Informacje techniczne

Tytuł: Spowiedź, która leczy. Uzdrawiająca moc sakramentu pojednania

Autor: Ilsa B. Reyes

Tłumacz: Aleksandra Brożek – Sala

Format:130×200 mm

Ilość stron: 208

Oprawa: broszurowa

Data wydania: 15. 01. 2016

ISBN: 978-83-65349-25-5