Modlitwa i jej odkrywanie to trudny problem, który towarzyszy ludziom w różnym wieku oraz różnym wykształceniu.Wielu współczesnych ludzi ma ogromny problem ze znalezieniem czasu na modlitwę.

Jezuita o. Gilles Jeanguenin zebrał i opracował wiele modlitw, których regularne i szczere odmawianie zapewnia ochronę przed zgubnymi wpływami sił demonicznych. Ta książka to znakomita pomoc dla tych, którzy odczuwają bezpośrednie duchowe zagrożenia, a jednocześnie chcą się uzbroić w Bożą tarczę chroniącą przed Szatanem.

„Szatan oraz inne złe duchy, które chciałyby nas wciągnąć do buntu przeciwko Bogu, lękają się modlitwy. Kiedy modlimy się z wiarą, demony się oddalają, gdyż nie mogą się pogodzić z tym, że obdarzamy Boga miłością i zaufaniem. Święty Jan od Krzyą słusznie powiedział, że „demon wobec modlącego się człowieka odczuwa lęk, jak wobec samego Boga”. Walkę z siłami zła i ze strachem przed nimi należy podejmować z ufnością ”- czytamy we wprowadzeniu książki.

„Modlitwy przeciw siłom zła” to zbiór wielu modlitw do posługiwania się stosownie do intencji jakie najczęściej rodzą się w sercu człowieka. W modlitewniku zawarte są różne gotowe modlitwy takie jak: akty oddania i zawierzenia, modlitwy papieży, znanych osób oraz świętych, egzorcyzmy, litanie, nowenny, modlitwy prośby .

Książka adresowana jest przede wszystkim do osób pragnących pogłębić swoją modlitwę, żyjących w niesamowitym życiowym tempie oraz dążących do uwolnienia od sił ciemności.

We współczesnym świecie nie raz trzeba walczyć i zabiegać o znalezienie czasu na rozmowę z Bogiem dlatego warto sięgnąć po „Modlitwy przeciw siłom zła”.

Polecam modlitewnik jako ratunek w walce przeciw mocom ciemności.

Zalety modlitewnika:

wygodny format,

różnorodność modlitw,

doskonała pomoc dla tych, którzy szukają pomocy na ścieżkach swojej walki wewnętrznej.

zobacz

Informacje techniczne

Tytuł: Modlitwy przeciw siłom zła

Autor: o. Gilles Jeanguenin

Tłumacz: Maria Żurowska

Format:125×194 mm

Ilość stron: 112

Oprawa: broszurowa

Data wydania: 11. 09. 2015

ISBN: 978-83-64647-82-6