Dlaczego człowiek potrafi relizować nawet najtrudniejsze i najdziwniejsze plany? Dlatego, że nie traci nadziei i marzy. Tak było w przypadku dwóch kobiet żyjących w różnych epokach. Akcja powieści przeplata się pomiędzy dwoma światami. Cora Scoot żyjąca w latach 30-tych oraz Haley Morgan z lat współczesnych postanowiły otworzyć Salon z Sukniami Ślubnymi. Tak zaczęła się ich podróż marzeń w której znalazło się też miejsce dla prawdziwej miłości.

Piękna historia przeplatających się światów ze wspólnym mianownikiem – realizowanie marzeń i tęsknotą za miłością. Rachel Hauck napisała powieść pełną ciepła w urokliwym kontekście Salonu Ślubnego, gdzie dokonuje się tak ważny ceremoniała dla każdej panny młodej.  Setki sukien ślubnych skrywają swoją jedyną i niepowtarzalną historię utkaną z tęsknoty za prawdziwą miłoscią. Jakie tajemnice odkryje salon w Hearts Bend?

Rachel Hauck – autorka

Dorastała w Ohio, Oklahoma, Kentucky i na Florydzie. Absolwentka dziennikarstwa na Ohio State University. Dużo podróżowała, a zebrane doświadczenie stało się niejednokrotnie osnową jej intrygujących powieści.

Finalistka nagrody RITA oraz zwyciężczyni Carol Award, Rachel Hauck została uznana przez czytelników Family Fiction/ Powieści Rodzinnej jako jedna z pięciu najpopularniejszych autorek Canadian Booksellers Association. Napisała ponad 15 powieści. Rachel mieszka na Florydzie z mężem, gdzie pisze w swojej wieży z kości słoniowej (jej biuro mieszczące się na 14 piętrze i jest pomalowane w kolorze kości słoniowej).

ZOBACZ
Informacje techniczne:

ISBN: 978-83-8065-193-7
Tłumacz: Katarzyna Brzezińska
Rok wydania: 2017
Rodzaj: E-book