Szukanie swojej drogi życiowej wraz z odkrywaniem powołania to trudny problem, który towarzyszy młodym ludziom.
„Odkryj swoją drogę. Przewodnik dla młodych” to książka autorstwa Wspólnoty Błogosławieństw, zaadresowana do ludzi młodych oraz wszystkich tych, którzy poszukują Bożej woli.
W sercu każdego młodego człowieka pojawia się wiele ważnych pytań dotyczących życia, np. kim będę w przyszłości? czy będę szczęśliwy? jakie jest moje powołanie? do jakiego stanu jestem powołany?
Te i inne pytania mogą napawać lękiem i niepewnością. Dlatego ważne jest by nieustannie pokładać ufność w Bogu oraz pragnąć pogłębienia osobistej więzi z Bogiem najlepszym Ojcem, życiowym towarzyszem.
„Wyrazem owego pragnienia jest niniejsza książka, autorstwa Wspólnoty Błogosławieństw, zaadresowana do ludzi młodych oraz wszystkich tych, którzy poszukują Bożej woli. Dowiemy się z niej, jakimi zasadami należy kierować się w swoim życiu, aby pogłębiać naszą osobistą relację z Bogiem i poddać się prowadzeniu łagodnej dłoni Ojca. Zawiera ona opis elementów składających się na dobre rozeznanie, a także pułapek, których należy się wystrzegać, aby odkryć i wcielić w życie wezwanie, które Bóg kieruje do każdego z nas” – pisze jeden z autorów o. Jacques Philippe.
Z przewodnika „ Odkryj swoją drogę” dowiemy się, jakimi zasadami należy kierować się w swoim życiu, aby pogłębiać osobistą relację z Bogiem i poddać się prowadzeniu Ojca. Książka zawiera zasady, które są właściwą pomocą w procesie rozeznawania swojej drogi życia.
Świetny prezent dla wszystkich gimnazjalistów, maturzystów, a także tych, którzy kończą studia i przed nimi wypłynięcie na szerokie wody życia. Z pomocą tego poradnika mają szansę zdobyć się na stanowczy krok i będą w stanie z radością przyjąć to, co przygotował dla nich Bóg.

zobacz

zajrzyj do książki

Informacje techniczne

Tytuł: Odkryj swoją drogę. Przewodnik dla młodych

Autor: o. Nathanael Pujos, o. Anthony Ariniello, s. Emmanuelle Borchardt

Format: 125×195 mm

Ilość stron: 112

Oprawa: broszurowa

ISBN: 978-83-7797-511-4