Chcesz wiedzieć jak przygotować ciekawe i niepowtarzalne ozdoby z różnych materiałów? Pomogą i podpowiedzą Ci w tym propozycje książkowe: „Naturalne dekoracje . Pomysły do samodzielnego wykonania” oraz ” Naturalne dekoracje na Boże Narodzenie” wydane przez wydawnictwo Jedność.

Kolorowe cudeńka z darów natury okładka.inddKsiążka „Naturalne dekoracje. Pomysły do samodzielnego wykonania” to zbiór 26 ciekawych, oryginalnych i nietrudnych w wykonaniu pomysłów.

Do wykonania ozdób i dekoracji potrzebne będą:

dobre chęci,

zaangażowanie i pomysłowość,

materiały plastyczne i narzędzia ogrodnicze,

dary natury,

śrubki i druciki,

trochę kleju.

„Nastrojowe szklane świeczniki, oryginalne obrazki na ścianę, gustowne wieńce na drzwi i efektowne ozdoby do ogrodu – materiały na te urokliwe dekoracje możemy zebrać podczas spaceru albo wokół domu”. – czytamy we wstępie książki. W taki o to prosty sposób oryginalne osłonki do kwiatów, pełne wdzięku świeczniki, a także kolorowe pudełka oraz drewniane zwierzątka staną się małymi arcydziełami dzieci i dorosłych. Gałązki, patyczki, liście, muszelki, szyszki… wystarczy odrobina wyobraźni i powstaną z nich rzeczy niezwykłe!

Każdy motyw można bardzo szybko i łatwo wykonać, gdyż dołączona jest do niego prosta i łatwa w zrozumieniu instrukcja oraz wzór końcowego efektu. Do każdego pomysłu plastycznego dołączone zostały wskazówki na co należy zwrócić szczególną uwagę oraz lista potrzebnych artykułów i narzędzi do wykonania danej pracy. Do wszystkich prezentowanych projektów zostały dołączone szczegółowe fotografie wykonanej pracy plastycznej.

Zalety publikacji:

  • zawiera proste i ciekawe pomysły motywujące i rozwijające plastyczną twórczość,
  • lektura gwarantująca udaną zabawę,
  • opatrzona kolorowymi ilustracjami, szczegółowymi instrukcjami.

zobacz

zajrzyj do książki

Informacje techniczne

Tytuł: Naturalne dekoracje. Pomysły do samodzielnego wykonania

Autor: G. Auenhammer, M. Dawidowski, A. Diepolder, A. Kipp

Tłumaczenie: Magdalena Jałowiec

Format:220×217 mm

Ilość stron: 60

Oprawa: twarda, szyta, kolorowe zdjęcia

Data wydania: 2016

ISBN: 978-83-7971-509-1

 

Boże Narodzenie to dobry czas na dekorowanie domu. Czy chcesz przy niewielkim wysiłku mile i radośnie spędzić czas wraz ze swoimi bliskimi? Polecam książkę autorstwa G. Auenhammer, M. Dawidowski, A. Diepolder, A. Kipp „Naturalne dekoracje na Boże Narodzenie”. Z tą książką można bawić się i tworzyć niepowtarzalne dekoracje!

Kolorowe cudeńka z darów natury okładka.indd „Dni stają się coraz krótsze, za oknami coraz chłodniej, a w nocy pada pierwszy śnieg. Wkrótce nadejdzie Boże Narodzenie – dla wielu ludzi najpiękniejsze święto w całym roku! Teraz pieczenie ciastek, odwiedzanie jarmarków bożonarodzeniowych, przygotowywanie prezentów dla bliskich i świąteczne dekorowanie domów sprawia nam ogromną przyjemność. Wieniec adwentowy z gałęzi i chrustu wprowadzi rustykalny nastrój; małe drewniane jeże, gwiazdy z szyszek, skrzaty i minichoinki stworzą wyjątkowo przytulną atmosferę, a jednocześnie doskonale sprawdzą się jako drobne prezenty!.” – piszą autorzy.

Książka jest zbiorem 30 pomysłów na wykonanie:

wieńca adwentowego, ładnej dekoracji drzwi, uśmiechniętego aniołka lub małych skrzatów, dekoracyjnego ustrojenia parapetu, niedrogiej dekoracji okna  i wejścia do domu.

Takie ozdoby z pewnością rozjaśnią nasz dom i wprowadzą nas w niepowtarzalną, świąteczną atmosferę.

„Wszystkie te czarujące rzeczy powstają z prostych i naturalnych materiałów, które w większości można znaleźć w domu lub wokół niego. To bardzo proste, wystarczy zabrać się do pracy i w mgnieniu oka przygotować niezwykłe dekoracje bożonarodzeniowe.” – czytamy we wstępie.

Proponowane bogactwo i różnorodność zadań sprawi dzieciom i dorosłym wiele radości. Na końcu książeczki dołączone są wzory z szablonami. Książka została opatrzona szczegółowymi instrukcjami wraz z kolorowymi zdjęciami.

zobacz

zajrzyj do książki

Informacje techniczne

Tytuł: Naturalne dekoracje na Boże Narodzenie

Autor: G. Auenhammer, M. Dawidowski, A. Diepolder, A. Kipp

Tłumaczenie: Magdalena Jałowiec

Format:220×217 mm

Ilość stron: 84

Oprawa: twarda, szyta, kolorowe zdjęcia

Data wydania: 2016

ISBN: 978-83-7971-510-7