Są jeszcze książki dla małżeństw po które sięga się z przyjemnością. Nie zanudzają, nie moralizują, ale zapraszają na małżeńskie randki z dialogiem. Po wspólnej lekturze spojrzycie na siebie z innej strony – tej bardziej wyrozumiałej, cierpliwej i wzbudzającej błysk w oczach.

Stereotypowa sytuacja: żona sięga po poradnik małżeński. Będzie go czytać, dopóki autor napisze o tym, jaka jest nieszczęśliwa, jakiego ma nieczułego męża, jaka jest nierozumiana.

STOP!

A może inaczej. Żona z mężem siegają po lekturę. Czytają, przygotowują kartki i ołówki. Zapisują odpowiedzi. Romawiają. Widzą tę samą sytację z dwóch różnych stron. Rozumieją siebie, poznają swoją inność i komplementarność. Doświadczają małżeństwa, jakiego zawsze chcieli. Czują sie chciani, kochani i stworzeni dla siebie.

To wszystko jest możliwe. Wystaczy sięgnąć po najnowszą książkę wybitnego specjalisty Gary Chapmana. Autor bestselerowych poradników zaciekawia i zaprasza do delektowania się na nowo swoim małżeństwem. Podaje wiele przykładów, sposobów, spostrzeżeń, dygresji.

ZOBACZ

Informacje techniczne:

EAN 9788365349354
ISBN: 978-83-65349-35-4
Format 140 x 200 mm
Stron 216
Data wydania 2016-08-12
Oprawa broszurowa