Niewątpliwie istotą modlitwy jest rozmowa czyli taka sytuacja, kiedy nie tylko my mówimy do Pana Boga, ale też słuchamy tego, co Bóg mówi do nas. Najprościej osiągnąć ten stan medytując Pismo Święte, ale pewnie każdy z nas ma poczucie, że nie jest to proste.

Cieszą przykłady osób, które prawdziwie się modlą. Należy do nich zapewne autorka książki Jezus mówi do Ciebie – Sarah Young. We wstępie opisuje jakich doświadczyła trudności i w jakiś sposób udało się je przezwyciężyć. Kosztowało ją to wiele czasu i wiele samozaparcia, ale jej cierpliwość i pokora w trwaniu przed Panem przyniosła owoce. Być może ułatwieniem był fakt, że jako ewangeliczka miała zakorzenione poczucie konieczności lektury Pisma Świętego. W swojej książce Sarah Young spisała słowa, które „usłyszała od samego Boga”. Doświadczyła daru bliskości Jezusa i postanowiła podzielić się tym z innymi. W każdej notatce odwołuje się do Pisma Świętego. Nawiązuje do tych fragmentów, które aktualnie przychodziły jej na myśl. W zapiskach Sarah Young jest wiele o konieczności życia w pokoju i miłości, zaufania Stwórcy i bycia Mu bezgranicznie wdzięcznym. Taka postawa rodzi radość i szczęście, tak bardzo potrzebne w życiu.

Jezus mówi do Ciebie to doskonała lektura dla wszystkich, którzy pragną pogłębionego kontaktu z Panem Bogiem. Jest świadectwem, że trwanie w obecności Boga jest źródłem wielu duchowych łask.

Wydawnictwo Esprit

Tłumaczenie: Lucyna Wierzbowska

EAN 9788363621360

ISBN: 978-83-63621-36-0

Format 120×180 mm

Stron 380

Data wydania 2013-09-17

Oprawa zintegrowana