Uczniowie na lekcjach często zadają pytania o świat niewdzialny.  Szukają potwierdzenia, że aniołowie dzisiaj też działają i są posyłani ze specjalną misją. Opowiadamy im biblijne historie i na tym się kończy. Ta książka potwierdzi ich wiarę i szeroko otworzy oczy.

Prawdziwe historie i niesamowite zdarzenia zostały zebrane w książkę przez Jamesa Stuarta Bella. Zebrał on ponad czterdzieści świadectw różnych ludzi, którzy mieli kontakt z nadprzyrodzoną rzeczywistością. Wśród autorów opowiadań są  matki, mężowie, pastorzy, misjonarze, publicyści i wielu innych. Każda z historii podpisana jest autentycznym nazwiskiem autora, który doświadczył nieziemskiej mocy. Czasem jest to głos, postać, niezwykły splot wydarzeń, który kończy się ocaleniem, pomocą.  Sam autor pisze, że czytelnik wkracza w „świat cudów, który rządzi się własnymi prawami, wykraczającymi poza prawa natury”.

Zabierając się do czytania  myślałam, że będą to cukierkowe opowiadania o aniołach. Jakże byłam zadziwiona świadectwem wielu osób, doświadczających nieziemskiej mocy. Większość z historii nie można wytłumaczyć przypadkiem czy naturą, gdyż w zdarzeniu bierze udział kilka osób i potwierdza to samo doświadczenie. Ale dla ludzi małej wiary i takie świadectwa nie wystarczą.

ZOBACZ

Informacje techniczne:

Tłumaczenie: Paweł Kruk
EAN 9788365349644
ISBN: 978-83-65349-64-4
Format 140×205 mm
Stron 304
Data wydania 2016-09-05
Oprawa twarda