„100 dróg do uwolnienia się od swoich lęków” autorstwa Yves Boulvin to najnowsza propozycja Wydawnictwa Świętego Wojciecha.
Zachęcam do lektury książki Yves Boulvin. Dzięki tej książce uświadomisz sobie swoje lęki, poznasz mechanizm i historię ich powstawania oraz działania.
Ten poradnik podaje nie tylko niezbędne informacje o rodzajach lęków, ale również dobre i skuteczne rady wraz z ćwiczeniami. Autor dodaje też opisy różnych zachowań dzięki którym będzie Ci łatwiej: zapanować nad swoim stresem i obawami, radzić sobie w lękowych sytuacjach oraz uczyć się zdrowych reakcji wraz z panowaniem nad nieprzyjemnymi przeżyciami.

leki - okladka
W słowie od autora czytamy:
„Przepełnia nas wiele lęków. Niektóre z nich pochodzą z przeszłości i zostały nam wpojone. Inne są bardziej osobiste, związane z naszymi przeżyciami, urazami, niezabliźnionymi ranami. Jeszcze inne bywają podsycane przekazami medialnymi.
Rozpoznać własne lęki, nie wstydzić się ich, ale je leczyć – oto rozwiązanie. Aby nad nimi panować , pracować, pomniejszać je, trzeba najpierw uwierzyć, że jest to możliwe.”
Yves Boulvin, psycholog i terapeuta, opisuje sto najistotniejszych lęków i proponuje ćwiczenia pozwalające stopniowo się z nich wyzwolić.
Każdy w tej książce znajdzie coś dla siebie, bo każdy z nas boryka się z różnego rodzaju niezagojonymi ranami.

Gorąco polecam i zapraszam do lektury wszystkich zalęknionych.

zobacz

Informacje techniczne

Tytuł: 100 dróg do uwolnienia się od swoich lęków

Autor: Yves Boulvin

Tłumacz: Anna Kocot

Format:120×140 mm

Ilość stron: 240

Oprawa: miękka ze skrzydełkami

Data wydania: 2015

Wydanie: Pierwsze

ISBN: 978-83-7516-807-5