Godzina po godzinie upływa dzień- Boże gdzie jesteś?


Dla uczniów, którzy wchodzą na bloga kilka razy dziennie możemy proponować wpisy obejmujące:

A. memy, B. filmy, C. teledyski, D.rekolekcje, E. modlitwy, F. wejście na bloga już istniejącego itp., a w swym charakterze:

  1. z humorem;  
  2. nawiązujące do roku liturgicznego;
  3. mówiące o życiu kościoła dziś;
  4. intrygujące;
  5. mówiące jak radzić w tej „strasznej  szkole”,  przed klasówką itd;
  6. proponować konkretne modlitwy;
  7. nawiązujące do tematów  z lekcji religii;
  1. B FILMIK Z HUMOREM
2.A. MEMY O ROKU LITURGICZNYM- NIEDZIELA, ŚWIĘTA ITD.

2.F. WPIS Z BLOGA Z ROKU LITURGICZNEGO O UR. TRÓJCY PRZENAJŚWIĘTSZEJ-https://alanapustyni.blogspot.com/2018/05/1-czy-3-ale-z-pewnoscia-jest-tam-duch-w.html

2.C. TELEDYSK O DUCHU ŚWIĘTYM https://www.youtube.com/watch?v=f69iDFKmnI0

2.D. REKOLEKCJE-https://www.youtube.com/watch?v=aBCyrUIWors

2.E.MODLITWA NA ZESŁANIE DUCHA ŚW. –
Akt poświęcenia się Duchowi Świętemu

AddThis Sharing ButtonsShare to FacebookShare to WykopShare to TwitterShare to E-mailShare to UlubioneDuchu Święty, Boski Duchu światła i miłości, Tobie poświęcam mój rozum, serce, wolę i całą moją istotę, teraz i na zawsze. Spraw, aby mój rozum był zawsze posłuszny Twoim natchnieniom i by odkrywał Twoją obecność w Kościele, który Ty nieomylnie prowadzisz. Niech moje serce zawsze płonie miłością Boga i bliźniego, a moja wola niech będzie zgodna z wolą Bożą, aby całe moje życie mogło stać się wiernym naśladowaniem życia i cnót naszego Pana i Zbawcy Jezusa Chrystusa, któremu niech będzie cześć i chwała wraz z Ojcem i Tobą na wieki. Amen.

NA ZAKOŃCZENIE DZIŚhttps://alanapustyni.blogspot.com/2018/05/zmartwychwstay-gatunek-ochrzczonych.html

I tak nieco macie do oglądnięcia- serdecznie zapraszam. To dopiero kilka przykładów z punktu 1. i 2. Internat jest kopalnią tego, co możemy zasiać w uczniach, którzy są już pokoleniem internetu. Pisanie może zawierać odniesienia do życia,

Zapraszam na przegląd kolejnych możliwości z naszego katalogu. Jeżeli chcecie otrzymać jakieś moje pliki zapraszam do kontaktu w komentarzach, bądź na fb. Udostępniajcie te wpisy, może coś komuś się przyda.

Ja zapewniam was o 95% możliwości pracy z uczniem dzięki temu.

Z Bogiem-AS