Polecam gorąco wspaniałą płytę „Orzełek 2” dziecięcego i młodzieżowego zespołu „Boże Echo” i „Winnica” z piosenkami patriotycznymi. Oprawę muzyczną do nagrań przygotowali: Karol Konrad Mastalerz, Ks. Wojciech Trzaska, Mariusz Truszkowski, Piotr Tokajuk, Mateusz Borowski, Paweł Konopko. Ciekawe i dynamiczne interpretacje poruszą niejedno ludzkie serce. Dzięki tej płycie wzbudzimy w młodych ludziach potrzebę kultywowania umiłowania Ojczyzny.
Na płycie znajdziemy 11 – cie utworów wraz z wersjami instrumentalnymi. Są to między innymi: Jeszcze jeden mazur dzisiaj, Rozkwitały pąki białych róż, Wojenko, wojenko; Warszawskie dzieci, Płynie Wisła płynie oraz inne.
Utwory muzyczne z płyty skłaniają do medytacji i refleksji.
Treści zawarte w tekstach piosenek zachęcą dzieci do właściwych postaw i zachowań w życiu codziennym. Uwrażliwią młodego człowieka do wyrażania pamięci i wdzięczności tym, którzy oddali życie walcząc w obronie naszej Ojczyzny.
Do wydania płyty dołożono wszelkich starań. Dodatkowym atutem wydania jest dołączony śpiewniczek, który może być zachętą do aktywnego słuchania pieśni patriotycznych.
Ta płyta to świetna pomoc w pracy dla katechetów, wychowawców i duszpasterzy.
Doskonałe narzędzie pracy, które można wykorzystać podczas wieczornic oraz okolicznościowych akademii.

orzelek-2-piesni-patriotyczne_tyl

zobacz

Informacje techniczne:

Autor: Boże Echo, Winnica