Młodzieżowe rytmy, przemyślane teksty opowiadające o grzechach głównych to atuty” Stawaj do walki” nagranej przez zespół Winnica. Wykonanie zaskakuje mocnymi rockowymi rytmami.  Mimo iż płyta została nagrana przez zespół dziecięcy- nie należy do nurtu rzewnych i pobożnych pieśni. Jak sam tytuł wskazuje – zachęca do dynamicznego działania i rozprawienia się z głęboko zakorzenionymi w nas grzechami. Płyta nagrana w stylizacji młodzieżowej – może być podstawą do świetnej katechezy. Serwis NATANa został patronem medialnym płyty.

Informacja o zespole

Dziecięcy zespół „Winnica” istnieje od 7 lat przy białostockiej katedrze. W 2013 roku wydał  swoją pierwszą płytę „Głowa do Góry”. Teraz ma premierę najnowszej  płyty „STAWAJ DO WALKI”.

ZOBACZ

Cały materiał poświęcony jest 7 grzechom głównym. Teksty piosenek napisała Anna Bayer, autorka wielu wierszy dla dzieci. Różny charakter grzechów głównych zaakcentowano odmiennym stylem kolejnych piosenek. Okładka płyty ubogacona jest akwarelami Natalii Morytko. W książeczce dołączonej do płyty znajdują się teksty piosenek, nawiązujące do nich fragmenty Pisma Świętego oraz krótkie komentarze.

czas trwania: 32 min. 53 sek

 

Informacje techniczne:

Stron: 48

Format: 14,0 x 14,0 cm

ISBN: 978-83-7797-881-8

Oprawa: twarda