Wśród październikowych lektur Wydawnictwo eSPe poleca szczególne książki. W jesienne wieczory – otulony ciepłym kocykiem sięgnij po lekturę.

Poznaj autentyczne historie z sal operacyjnych, izb przyjęć i sal zabiegowych, w których pracują chirurdzy! Tego nie zobaczysz w żadnym serialu!

ZOBACZ


DEKALOG Proste słowa o miłości

Nowa książka bestsellerowego autora Michała Olszewskiego SCJ. bardzo przydatna propozycja dla duszpasterzy, katechetów, księży, liderów wspólnoty, rodziców.

Ksiądz Michał Olszewski, ceniony kaznodzieja, rekolekcjonista i duszpasterz,  zachęca do nowego spojrzenia na wydawałoby się znane wszystkim słowa i odkrycie w nich prawdy o samym sobie – o własnych słabościach, wątpliwościach i ukrytych pragnieniach serca. W przykazaniach widzi nie tyle Boże wymagania wobec człowieka, ile Boże wytyczne, jak żyć, by być naprawdę szczęśliwym. Rozważania kolejnych punktów dekalogu, oparte zarówno na tekstach zaczerpniętych z Nowego Testamentu, jak i na bogatym doświadczeniu duszpasterskim, prowadzą czytelnika krok po kroku do zrozumienia, w jaki sposób wykorzystać mądrość prawa nadanego nam przez Boga do budowania dobrych relacji zarówno z Nim, jak i z drugim człowiekiem.

ZOBACZ


ZAPOMNIANI ŻOŁNIERZE NIEPODLEGŁEJ. Polskie wojsko w Rosji 1914-1920

Książka przygotowaną w nawiązaniu do rocznicy 100 lat odzyskania niepodległości. Bardzo cenna i przydatna publikacją dla nauczyciela a także dla każdego pasjonata historii.

ZOBACZ