X edycja Targów Sakralnych LUBSACRO w Lublinie odbędzie się w dniach 8-9 grudnia 2018 roku. Imprezą towarzyszącą będzie Forum Charyzmatyczne, organizowane w dwóch lokalizacjach: na terenie Targów Lublin oraz Centrum Spotkania Kultur.

W Targach Lublin razem z LUBSACRO odbędzie się czuwanie #LublinUwielbia.

W programie #Lublinuwielbia:

  • Uwielbienie 24h
  • Modlitwa o uzdrowienie (o. Józef Witko)
  • Modlitwa wstawiennicza
  • Strefa adoracji
  • Spotkania podzielone na bloki tematyczne.

Druga część wydarzenia, czyli Forum Charyzmatyczne rozpocznie się dzień wcześniej, 7 grudnia 2018 r. w Centrum Spotkania Kultur w Lublinie.

Targi LUBSACRO swoim zasięgiem obejmują wciąż powiększający się obszar, na który składają się między innymi: Archidiecezja Lubelska, Diecezja Siedlecka i Sandomierska, Archidiecezja Białostocka, Diecezje Drohiczyńska i Łomżyńska, Archidiecezja Przemyska, Diecezja Rzeszowska i Zamojsko-Lubaczowska, Diecezja Radomską, Archidiecezja Warszawska i Diecezja Warszawsko-Praska, a nawet diecezje z Ukrainy.

W ramach LUBSACRO będzie można odwiedzić stoiska wystawców prezentujące: sztukę sakralną , dewocjonalia, wydawnictwa katolickie, turystykę religijną oraz strefę fundacji i stowarzyszeń katolickich. To wszystko będzie połączone z koncertami i 24 godzinnym uwielbieniem.

Na  X edycji Targów Sakralnych LUBSACRO w Lublinie znajdziecie Państwo także stoisko Stowarzyszenia Pedagogów NATAN.