Jak szybko schudnąć, by zmieścić się w sukienkę na imprezę albo dobrze wyglądać w bikini? Podpowiadamy, jak schudnąć. Potrzebna jest skuteczna dieta, determinacja i dyscyplina. Sprawdź, jakie diety pomogą szybko schudnąć. Pomogą nam w tym treści zawarte w książce „Zaplanować piękno …”

Poradnik „Zaplanować piękno” jest skierowany do wszystkich kobiet, które mają konkretny cel – przez cały rok chcą się czuć piękne, żyć w zgodzie ze sobą i przede wszystkim cieszyć się dobrym zdrowiem!

Książka jest swoistym przewodnikiem, a jego autorka pokazuje jak  zrzucić kilka czy kilkanaście kilogramów stosując zasady zdrowego i bezpiecznego odżywiania oraz bezpiecznego odchudzania.

Książka ta została napisana w taki sposób, by mimo naszego codziennego zabiegania była prostą, praktyczną pomocą w dbaniu o wspaniałą sylwetkę i dobre samopoczucie. Można w niej łatwo znaleźć konkretne wskazówki dotyczące najlepszych sposobów utrzymania prawidłowego funkcjonowania organizmu i zewnętrznego piękna oraz uzyskania odpowiedniej wagi, poprawy kondycji fizycznej i akceptacji samej siebie.

W książce znajdziemy:

– Fachowe porady udzielane przez autorkę – wysokiej klasy specjalistę z doświadczeniem akademickim – pozwalają dobrać dietę adekwatną do potrzeb i stylu życia.

– Tabele z wieloma niezbędnymi informacjami ułatwiają zaplanowanie diety, a na pustych stronach można prowadzić osobiste zapiski.

– Poradnik składa się z czterech części. Pierwsza część przybliża podstawowe reguły i cele stosowania diet, druga zawiera pięć diet podstawowych, trzecia – pięć diet specjalnych, a w czwartej znajdziemy porady ułatwiające kontrolowanie i utrzymanie nowej wagi.

– Diety podstawowe to dieta wiosenna, letnia, jesienna, zimowa oraz oczyszczająca, a diety specjalne to diety odchudzające brzuch i uda, zapobiegające nadmiernemu zatrzymywaniu wody w organizmie, a także dieta detoks.

W książce znajdziemy informacje dotyczące pokarmów węglowodanowych, reguły kompozycji dań łączonych, oraz dlaczego niektórych produktów nie wolno ze sobą łączyć.

Dodatkowo dołączone są komentarze przypominające o czym należy pamiętać w konkretnej diecie oraz piękne, kolorowe ilustracje.

Polecam tę książkę, bo jest to wspaniały skarbiec skutecznych diet dla kobiet, które pragną zdrowo odżywiać się oraz zawsze atrakcyjnie wyglądać.

Lucia Bacciottini jest cenionym dietetykiem, specjalistą w dziedzinie żywienia zintegrowanego i nutraceutyki, ma wieloletnie doświadczenie w pracy akademickiej. Karierę naukową rozpoczęła na Uniwersytecie Florenckim, a kontynuuje ją we florenckiej filii New York University. Jest współautorką kilkudziesięciu publikacji naukowych i uczestniczką wielu programów telewizyjnych.

zobacz

Informacje techniczne

Tytuł: Zaplanować piękno. 10 skutecznych diet dla kobiet

Autor: Lucia Bacciottini

Tłumaczenie: Zofia Pająk

Format: 143×195 mm

Ilość stron: 320

Oprawa: miękka ze skrzydełkami, barwne ilustracje

Data wydania: 2019

ISBN: 978-83-7971-608-1