Wydawnictwo Edycja Świętego Pawła poleca: „Z wiarą przez 365 dni”. Kalendarz na cały rok! Jest to książka wydana w roku Jubileuszu 1050 – lecia Chrztu Polski. Wydana z myślą o tych, którzy chcą przeżyć rok z Bogiem.

W spiralowej książce zawarte są wszystkie ważne daty. Do każdej z nich dołączone zostały słowa ks. Jana Twardowskiego. Nawiązują one do prawd wiary, życia moralnego, duchowego i religijnego. Ksiądz Jan Twardowski to pisarz, który mówi o cierpieniu, miłości, wierze czy nawróceniu w sposób prosty i zrozumiały. Te wypowiedzi to swego rodzaju świadectwa, które wlewają w serce ludzkie nadzieję oraz dodają otuchy w zmaganiu z niedoskonałością i grzechem. Ksiądz Twardowski, mistrz prostego słowa, które odmienia życie, prowadzi nas przez 365 dni radosnej wiary.

z-wiara-srodekDodatkowo zostały dołączone piękne, kolorowe inicjały i ornamenty, które pochodzą z Biblii gnieźnieńskiej (Biblia sacra), manuskrypt z 1414r.ze zbiorów Archiwum Archidiecezjalnego w Gnieźnie. Mądre myśli ubrane w piękne, kolorowe ornamenty będą ozdobą każdego biurka, stolika nocnego czy komody. I co niezwykle ważne: możesz zacząć przygodę z wiarą dowolnego dnia roku, ponieważ jest to książka wieczna, czyli nie jest związana z konkretnym rokiem.

Ten wyjątkowy i wartościowy prezent jest dla każdego, bez względu na wiek.

Lektura książki „Z wiarą przez 365 dni” sprawi, że nie jeden wierzący oprze swoją wiarę i duchowość na Ewangelii, nauczaniu Chrystusa.

zobacz

Informacje techniczne

Tytuł: Z wiarą przez 365 dni

Autor: ks. Jan Twardowski

Format: 110×130 mm

Ilość stron: 368

Oprawa: spiralowana

ISBN: 978-83-7797-539-8