„123 sałatki i surówki Siostry Anastazji” to wspaniała publikacja, można by rzec przewodnik kulinarny ze zbiorem łatwych, ale i wyszukanych przepisów na sałatki i surówki.
Jest to książka dla tych, którzy nie mają zbyt wielkiego doświadczenia w gotowaniu, ale chcą nabrać wprawy w przyrządzaniu różnego rodzaju potraw.
Siostra Anastazja w swojej kolejnej książce jak zwykle zamieszcza różne ważne wskazówki i praktyczne porady kulinarne. Są one bardzo cenne, gdyż pomogą w kuchennych pracach zarówno początkującej jak i doświadczonej gospodyni. Dotyczą one np. w jakich przygotowywać i podawać surówki, kiedy przyrządzać sałatki, co zrobić żeby obrane jabłka nie ściemniały, jak i w jakich ilościach dobierać warzywa itp.
Przedstawione przepisy mają różny stopień trudności. Każdy znajdzie tu coś dla siebie początkujący i mistrz kuchni. W każdym przepisie etapy poszczególnych prac są opisane szczegółowo i prostym językiem.
Dodatkowym atutem książki są: oprawa sztywna, lakierowana, szyta. Do książki zostały dołączone piękne, kolorowe i apetyczne ilustracje, które zachęcają do wypróbowania przepisu i sprawdzenia swoich umiejętności.
W książce siostry Anastazji każdy z pewnością znajdzie coś dla siebie. Jest to wartościowa i ciekawa pozycja dla miłośników dobrego jedzenia.
Na końcu książki znajduje się alfabetyczny spis przepisów oraz spis treści.
Polecam”123 sałatki i surówki Siostry Anastazji”, bo jest to wspaniały skarbiec różnych przepisów wraz z technikami przygotowania. Wszystkie receptury oparte są na polskich produktach, dostępnych w każdym sklepie.
To książka dla poszukujących oryginalnych i ciekawych przepisów.
Gorąco polecam!

zobacz

zajrzyj do książki

Informacje techniczne:

Tytuł: 123 SAŁATKI I SURÓWKI SIOSTRY ANASTAZJI

Autor: s. Anastazja Pustelnik FDC

Format: 146 x 202mm

Ilość stron: 152

Oprawa: twarda

Data wydania: marzec 2011

Wydanie: pierwsze

ISBN: 978-83-7505-349-4