Zestaw dla dziecka zawiera 6 planszy z kostkami po jednej na każdy piątek Wielkiego Postu, do samodzielnego sklejenia. Wszystkie kostki po złączeniu utworzą trójwymiarowy Krzyż. Z tym krzyżem również dzieci będą mogły rozważać oraz głosić śmierć i zmartwychwstanie Pana Jezusa.

 Zobacz video: https://www.youtube.com/watch?v=azX1VZBmOh4

Zamów materiały: https://www.swietywojciech.pl/Promocje/Droga-Krzyzowa-2017

 

ROK BRATA ALBERTA

Biskupi ogłosili Rok Świętego Brata Alberta jako patrona czynnej miłości bliźniego. Zapraszamy do miłej i pożytecznej lektury o Bracie ubogich można się troszkę pośmiać, a przy okazji brać z niego przykład. Dla dzieci od 5 do 10 lat.

Sprawdź tutaj: https://www.swietywojciech.pl/Ksiazki/Literatura-dziecieca-i-mlodziezowa/Dzieci/Swiety-Brat-Albert

 

 

 

KATECHETA

Szanowni Państwo,

Z dniem 31.01.2017 roku zostaje zawieszone wydawanie czasopisma „ Katecheta” w wersji papierowej.

Dziękujemy wszystkim Czytelnikom pisma, dzięki którym mogliśmy przez tyle lat realizować naszą misję. Jednocześnie informujemy wszystkich Prenumeratorów, iż w najbliższym czasie zostaną zwrócone pieniądze w kwocie stosownej do liczby opłaconych, a niedostarczonych numerów „Katechety”.

W razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości służymy pomocą: tel. 61 659 37 56 lub e-mail: prenumerata@swietywojciech.pl.

Zmieniający się świat i postęp technologiczny stwarzają nowe możliwości komunikacyjne, dlatego wszystkich dotychczasowych czytelników „Katechety” zapraszamy do korzystania ze „Strefy Katechety” – nowoczesnej platformy dla nauczycieli religii. Jej działalność stanowić będzie przedłużenie misji pełnionej do tej pory przez pismo „Katecheta”. Na portalu znajdziecie Państwo już wkrótce archiwalne materiały zamieszczone w dotychczasowych numerach pisma „Katecheta” oraz nowe, bezpłatne pomoce dydaktyczne dostosowane do aktualnych potrzeb edukacyjnych.

Serdecznie zapraszamy!

www.strefakatechety.pl

www.facebook.com/StrefaKatechety