Bohaterka uroczej książeczki to Gwiazdka. Spragniona dokonania niezwykłego dzieła – prosi Boga o taką szansę. Otrzymuje ją. Staje się świadkiem najważniejszych wydarzeń w historii świata. Widzi, jak powstaje świat, poznaje niezłomną wiarę Abrahama. Jest wreszcie w stajence Betlejemskiej…

 

Podążając za Gwiazdką młody czytelnik poznaje historię zbawienia i nieustanną opiekę Boga nad każdą istotą – nawet Gwiazdkę. Jak się okazuje w Bożych planach każdy ma swoje zadanie, które może być najpiękniejszą szansą życiową.

Biblijna podróż śladem Gwiazdki to znakomita przygoda zarówno dla dzieci, jak i rodziców.

Autorka Emilia Litwinko to absolwentka Politechniki Gdańskiej, żona kochającego męża, mama dwóch synków; w 2007 roku została wyróżniona w ogólnopolskim konkursie literackim „Ja i mój świat”; autorka wydanych przez Wydawnictwo eSPe książek Opowieści pajączka, Opowieści mrówki, Opowieści kornika, Babcia i Anioł Stróż oraz bloga katolickamama.pl, nieustannie zachwycona miłością – tą mniejszą, ludzką, i tą Największą, Jedyną i Wieczną, oraz zafascynowana macierzyństwem i możliwościami, jakie ono ze sobą niesie.

ZOBACZ

Informacje techniczne:

Oprawa:
miękka
Ilość stron:
52
Format:
140×200
ISBN:
978-83-7482-825-3