Wydawnictwo Jedność to wyjątkowa oferta dla małych, dużych i wymagających odbiorców.
W tym miesiącu przekazuje gotową receptę na pogłębianie wiary poprzez ciekawe kolorowanki opowiadające o życiu Jezusa. Zbliżające się święta to okazja do przypomnienia sobie patronów i błogosławionych. Najwięcej niespodzianek Wydawnictwo przygotowało na Międzynarodowych Targach Książek w Krakowie.

Modlę się i koloruję

 

 

 

 

 

Oto sympatyczne książeczki, które przydawać się będą w rodzinie, parafii lub szkole. Duże obrazki do kolorowania i proste modlitwy przybliżają najmłodszym dzieciom postać Jezusa. To zachęta do rozbudzania w dziecku wiary w Boga.

ZOBACZ


Polska i jej święci

„Polska i jej święci”, to publikacja ukazująca sylwetki kilkudziesięciu świętych i błogosławionych „polskich”, choć nie wszyscy byli Polakami. Każdy z nich, natomiast, wywarł ogromny wpływ na to kim jesteśmy dziś, jako wspólnota narodowa. Byli i są nadal patronami i orędownikami Polski. Świat i nasza ojczyzna także dziś potrzebuje świętych – to oni są prawdziwą solą ziemi, gwarantem prawdziwego rozwoju i pokoju w świecie.

ZOBACZ


ZAPROSZENIE

Serdecznie zapraszamy do Krakowa na 22. Międzynarodowe Targi Książki, które w tym roku odbędą się w dniach 25-28 października.

Czekamy na Państwa na stoisku nr D1 w hali Wisła. Dla naszych klientów przygotowaliśmy jak zawsze mnóstwo nowości, a nasze wyjątkowe książki można będzie kupić z atrakcyjnym rabatem targowym od 30% do 50 %.  Do zakupów przygotowaliśmy wspaniałe prezenty (kalendarze i planery, zakładki edukacyjne, zawieszki, plany lekcji, bajkowe torby) oraz dużo, dużo więcej niespodzianek. Poszukiwacze okazji będą zachwyceni z powodu licznych promocji i Hitów cenowych czyli super rabatów na wybrane tytuły.  Przewidziane także specjalne pakiety dla szkół i bibliotek.

W sobotę z najmłodszymi czytelnikami spotka się pani Joanna Krzyżanek, autorka książek o przygodach Cecylki Knedelek, której najnowsza książka o pierwszej pomocy będzie podpisywana na stoisku. Dla nauczycieli po raz kolejny przygotowaliśmy kreatywne warsztaty przy wsparciu profesjonalistów z OTE Kangur.

 Zapraszamy na spotkania: 

27.10 (sobota), godz. 11.00- 13.00 sala Budapeszt C na terenie Targów Książki, warsztaty dla nauczycieli (obowiązują zapisy)
„Jak przez zabawę uczyć dzieci wrażliwości ekologicznej”. Warsztaty poprowadzą doświadczeni trenerzy OTE Kangur.

27.10 (sobota), godz. 13.00-14.00 

Joanna Krzyżanek podpisuje książki o Cecylce Knedelek na stoisku wydawnictwa nr D1.

 

Kiedy?

25-28 października 2018.
Gdzie? Międzynarodowe Centrum Targowo-Kongresowe EXPO Kraków, 
ul. Galicyjska 9

Godziny otwarcia:

25.10. 10:00-17:00

26-27.10. 10:00-19:00

28.10. 10:00-17:00

 

Więcej informacji o Targach na stronie: http://www.ksiazka.krakow.pl/pl/