Już w najbliższy poniedziałek 30 listopada w Kinie Praha w Warszawie o godz.20.00 będziecie mogli zobaczyć film „Mama Tina”. Kino proponuje ambitne filmy w ramach cyklu „Kino z krzyżykiem”. Filmy wyświetlane są raz w miesiącu w poniedziałek. Ta nowa inicjatywa to doskonała forma spędzenia wolnego czasu ambitnie i z zasadami. Po filmie dyskusja i konkursy z nagrodami.

Informacje o filmie

„MAMA TINA”

7706023.3

reż. Stephen Bradley, rok produkcji: 2014, czas: 1h 40min.
Niezwykła historia kobiety, która poświęciła życie na ratowanie dzieci. Urodzona w Dublinie Christina Noble, śladem Hioba, od najmłodszych lat doświadczała kolejnych krzywd od losu. Wieloletnia lawina nieszczęść z przymieraniem głodem, sierocińcem, gwałtem i odebranym siłą dzieckiem na czele, nie złamały jej, lecz dodały sił. Wiedziona powracającym przez lata snem o wietnamskich dzieciach uciekających przed wojennym napalmem i żarliwą wiarą w Boga, z którym pozostaje w ciągłym kontakcie, postanowiła wyruszyć do Azji, by tam odnaleźć przeznaczenie, niosąc pomoc najmłodszym.

OBEJRZYJ ZWIASTUN

UWAGA KONKURS

Kino Praha ufundowało bilety na ten seans. Bardzo proszę o napisanie komentarza zachęcającego do wybrania się na cykl filmów „Kino z Krzyżykiem”. Konkurs trwa do końca dnia 26.11.2015 r.