Zbliżające się ferie to czas naładowania akumulatorów dla każdego nauczyciela. Czasem wystarczy niewiele – cisza, malinowa herbatka i dobra beletrystyka….

 Życie pisze niesamowite scenariusze. Czasem pojawia się łza w oku, czasem promienny uśmiech. Jak przyjmiemy zdarzenia, których się nie spodziewaliśmy, a które dotkną właśnie nas?
Historia chirurga Andrew Jonesa, który doświadczył traumatycznych wydarzeń i zaprzestał operować. Na swojej drodze spotyka ambitną właścicielkę firmy prowadzącą eksperymentalne badania, mające  na celu ratować ludzi. Dlaczego Larze Blair nie udaje się zakończyć sukcesem swojego przedsięwzięcia. Przecież jej jedynym celem jest pomoc ludziom? Czym jest tytułowy „dotyk”?
Autor książki Randall Wallance znany jest jako reżyser, scenarzysta, producent i twórca piosenek. Jego scenariusz „Braveheart – Waleczne Serce” otrzymał nominacje do Oskara. „Głównym tematem wszystkich moich historii jest to, ze nadzieja ma znaczenie, odwaga się sprawdza, a miłość zwycięża” – czytamy w wywiadzie z autorem zawartym na końcu książki.
INFORMACJE TECHNICZNE:
Liczba stron:264
Wymiary:125×180 mm
Oprawa:zintegrowana
ISBN:978-83-7516-764-1