To nie przypadek, że na progu ADWENTU pragnę polecić wszystkim ten film dydaktyczny. ADWENT to radosne oczekiwanie na narodzenie Jezusa w sercu. Dla bohaterów tego dokumentu nowe życie zaczęło się w momencie odnalezienia Chrystusa w ich pogmatwanym i uzależnionym życiu.

Jeśli szukacie dowodu na działanie Duch Świętego to posłuchajcie historii Arkadiusza „Arkadio” Zboźnia oraz Dobromira „Maka”. Ich energetyczne wypowiedzi, autentyczne świadectwo i niewiarygodne nawrócenie to dowód na to, że tytułowe „trupy” czasem zmartwychwstają.
Adwent to doskonały czas refleksji podejmowanej nad własnym życiem. Jeśli jesteś przekonany, że Ciebie już nic nie zmieni – obejrzyj ten film. Jeśli wiesz, że Twoi uczniowie zamienili prawdziwe wartości na narkotyki, sex, kłamstwo i kradzież – daj szansę obejrzeć im ten film.
Oprócz 20 minutowego filmu do płyty dołączono książeczkę z wypowiedziami autorów, scenariuszami, pytaniami i wskazówki do wielogodzinnych rozmów. Doskonały materiał na pogadanki, lekcje dla młodzieży, spotkania wychowawcze i katechetyczne.
Ten dokument to twardy dowód na to, że nie ma takiego „dna”, z którego Bóg nie wyciągnie człowieka.

ZOBACZ

Informacje techniczne:
Scenariusz i rozmowy Michał Bondyra, Reżyseria i montaż Paweł Przewoźny
Liczba stron:36
Wymiary:145 x 195 mm
Oprawa:twarda
ISBN:978-83-7516-867-9