Jak być pewnym, że spotkałaś tego idealnego kandydata na męża. To proste. Wystarczy zrobić test przygotowany przez Issy Presley. Idealny kandydat powinien wypaść idealnie w każdym omawianym tam zagadnieniu.

Tymczasem autorka testu i dziennikarka prowadząca najpopularniejszą audycję radiową Moje Niemądre Serce o poszukiwaniu miłości idealnej i relacjach damsko-męskich sama nie zamierza się z nikim wiązać. Uwięziona w domu z powodu ataków paniki przypominających jej wypadek drogowy rodziców – resztę życia zamierza spędzić sama. Podejmuje próby wyjścia z domu dzięki słowom, które rozbrzmiewają w jej sercu „Albowiem nie dał nam Bóg ducha bojaźni. Jeżeli Bóg z nami, którz przeciwko nam? Wszystko mogę w Tym, który mnie umacnia.”Ku jej zaskoczeniu na antenie poznaje chłopaka, który zaczyna ją intrygować. Kiedy słyszy jego odpowiedzi „Dostałem drugą szansę, by stać się takim człowiekiem, jakim powinienem być. Chcę udowodnić Bogu, że podjął dobrą decyzję, gdy uratował mi życie” zastanawia się nad Bożymi planami sensu jej życia.

Susan May Warren

Laureatka RITA Award, autorka ponad trzydziestu powieści, których wciągające fabuły i niezapomniani bohaterowie podbijają serca nie tylko czytelników, ale i krytyków. Przez osiem lat razem z mężem i czwórką dzieci mieszkała w Rosji, pracując jako misjonarka, nim wróciła do Minnesoty, aby zająć się pisaniem.
Odwiedź jej stronę: www.susanmaywarren.com

Informacje techniczne:

Liczba stron:384
Wymiary:138×210 mm
Oprawa:miękka ze skrzydełkami
ISBN:978-83-7516-795-5