Jesienią 1995 roku w Lublinie miało miejsce pierwsze spotkanie grupy, która dała początek najpierw Sekcji Katechetycznej PSPiA KLANZA, a w roku 2007 – Stowarzyszeniu Pedagogów NATAN.

Kończymy zatem jako środowisko 20 lat. Mamy co świętować!

Nasz Jubileusz obchodzić będziemy w dniach

20-21 listopada br. (piątek – sobota)

 

W piątek 20 listopada br. zapraszamy na KUL na sympozjum katechetyczne, poświęcone 25-leciu obecności katechezy w szkole. O godz. 16.00 będzie miał na sympozjum wystąpienie Zbyszek Barciński, podczas którego przedstawi próbę bilansu tej obecności. Zrelacjonuje wtedy dyskusję, jaką na ten temat członkowie NATANA przeprowadzili na Letniej Szkole. O godz. 17.00 odbędą się mini-warsztaty dla uczestników sympozjum. Poprowadzą je: Agnieszka Szajda, Małgorzata Dec, Dorota Ząberg, o. Mirosław Chmielewski, ks. Zbigniew Paweł Maciejewski i Zbyszek Barciński. Będzie to krótkie przypomnienie dotychczasowych propozycji szkoleniowych, ale także sygnał nowości, nad którymi pracujemy. Przez cały dzień będzie też czynne stoisko z książkami .

 

W sobotę 21 listopada br. w panelu na sympozjum weźmie wtedy udział Jerzy Jarosiński z naszego Stowarzyszenia.

 

Po południu w Domu na Podwalu (ul. Podwale 15) rozpocznie się o godz. 16.00 uroczysta, jubileuszowa kolacja. Będziemy świętować nasze 20-lecie w gronie członków i sympatyków Stowarzyszenia, Członków Honorowych oraz gości specjalnych. Wszystkich Was na tę kolację serdecznie zapraszamy!

Prosimy o potwierdzenie udziału w jubileuszowej kolacji najpóźniej do 16 listopada br. (poniedziałek) na adresbiuro@natan.pl Prosimy też o dokonanie najpóźniej do 16 listopada br. opłaty 40 zł za osobę (jest to połowa kosztów kolacji, drugą połowę pokrywa Stowarzyszenie). Opłatę prosimy kierować na konto Stowarzyszenia 18 1020 3147 0000 8602 0053 7688 wraz z dopiskiem „Jubileusz”.

Gdyby ktoś z Was chciał wziąć udział w kolacji i potrzebował pomocy w znalezieniu noclegu – prosimy o kontakt z biurem (biuro@natan.pl).

Serdecznie zapraszamy!

xxxvi-ogolnopolskie-sympozjum-katechetyczne