Zabierzcie ze sobą dobry humor i wygodne buty, a pakowne i bajecznie kolorowe torby na zakupy dostaniecie za darmo od Wydawnictwa Jedność na 23 Międzynarodowych Targach Książki w Krakowie.


W tym roku wydawnictwo czeka na Państwa aż na dwóch stoiskach w hali Wisła nr D-1 oraz C-69. Jak co roku przygotowało wiele nowości wydawniczych. Nie zabraknie niespodzianek. Do zakupów oryginalne prezenty: zakładki, kalendarze, notesy. Poszukiwacze specjalnych okazji będą zachwyceni z powodu atrakcyjnych cen naszych książek oraz specjalnych rabatów na wybrane tytuły, nawet do -80%.

LEONARDO
Malarstwo: nowe spojrzenie

Książka rzuca nowe światło na malarstwo Leonarda – jego znaczenie, symbolikę i tajemnice. Istotny walor tej publikacji stanowi kompletna prezentacja wszystkich prac malarskich Leonarda, stwarzająca wspaniałą okazję, aby zgłębić wiedzę na temat technik oraz ukrytych znaczeń dzieł, które wyszły spod pędzla mistrza z Vinci.

Balista rzymska

Tylko u nas, na stoisku D-1 dzieci będą mogły poczuć się jak Leonardo da Vinci! W weekend targowy będą mogły pomóc nam w składaniu drewnianych modeli maszyn opartych o genialne pomysły Leonarda da Vinci! A wszystko to pod czujnym okiem instruktora. Szczegóły na stoisku.

Kresy.
Śladami wielkich Polaków
Tom 1. Od Sobieskiego do Lema

W piątek 25.10 premierowo zaprezentujemy najnowszy album o Kresach. Śladami wielkich Polaków (cz.1). Zapraszamy od godz. 16.00 na stoisko D-1 będzie można porozmawiać o książce z autorem, z panem Mirkiem Osip-Pokrywką.

INNE CIEKAWE SPOTKANIA

Na stoisku C-69 zaprezentujmy ofertę najpiękniejszych albumów wydawnictwa pod szyldem Jedność sztuka. Nasze albumy to sztuka inspirowana świętością, najobszerniejsze opracowania, najwyższy poziom sztuki drukarskiej, ekskluzywne wydania, bogato ilustrowane. 

Przez cały czas trwania targów zapraszamy do Starego Knedelkowa, gdzie będziecie mogli spotkań m.in. Cecylkę Knedelek i jej przyjaciół a przede wszystkim spotkać się z naszą autorką, panią Joanną Krzyżanek. Szukajcie Starego Knedelkowa w hali Wisła!