Książka jest podstawową pomocą dla każdego, kto chce uczynić słowo Boże stałym, codziennym towarzyszem swojego życia oraz chce je rozważać według klucza roku liturgicznego.

To już 11 edycja Ewangelii, która zyskała sobie stałych czytelników. Propozycja dla tych, którzy chcą zaprosić Boga i Jego słowo do swojego życia. I pragną robić to świadomie, systematycznie, zgodnie z rytmem roku liturgicznego. Chcą pełniej poznać Chrystusa oraz Jego naukę i znaleźć inspirację do przemiany własnego życia.

„Ewangelia 2020. Droga, Prawda i Życie” to publikacja, która zawiera pełny tekst Ewangelii na każdy dzień wraz z parametrami. W książeczce znajdziemy rozważanie wraz z małą szkołą modlitwy, która odpowiada na egzystencjalne pytania  oraz pomaga zrozumieć Słowo Boże. Każdy przytoczony fragment Ewangelii został opatrzony rozważaniem oraz krótką modlitwą inspirowaną słowem Bożym, które przygotowała s. Anna Maria Pudełko AP.

Teksty pomagają ukierunkować osobistą refleksję i pełniej zrozumieć nauczanie Chrystusa. Największą zaletą „Ewangelii 2020…” jest to, że jest ona nie tylko zachętą do modlitwy, ale także do poszukiwania Boga w Jego Słowie.

Ponadto książka przypomina o uroczystościach i świętach kościelnych, o liturgicznych wspomnieniach świętych i błogosławionych oraz zawiera rozważania Drogi krzyżowej, Różańca, najważniejsze modlitwy(modlitwy katechizmowe, akty: uwielbienia, dziękczynienia, nadziei), Litanie, Godzinki, Gorzkie żale, Kompletę.

Zalety Ewangelii 2020:

wygodny podręczny format,

doskonała pomoc dla tych, którzy szukają osobistego kontaktu z Bogiem poprzez Jego Słowo.

zobacz

Informacje techniczne

Tytuł:Ewangelia 2020. Droga, Prawda i Życie.

Format: 140×200 mm

Ilość stron: 512

Oprawa: twarda

ISBN: 978-83-8131-047-5