Twoje dziecko pyta cię o Msze Świętą? Koniecznie przeczytaj z nim te książkę!
 „Msza Święta. Książeczka z naklejkami” to książeczka przybliżająca dzieciom liturgię Mszy Świętej. W pięknych ilustracjach i prostych słowach pokazuje ona dzieciom cały przebieg Mszy Świętej. A mały czytelnik może uzupełnić obrazki dołączonymi do książki naklejkami.
Poprzez zabawę, umieszczanie naklejek dzieci poznają i utrwalają ważne informacje dotyczące przebiegu Mszy Świętej. Dzięki ćwiczeniom uzupełniania ilustracji odpowiednimi naklejkami dzieci nie tylko lepiej przyswoją pojęcia liturgiczne, ale także twórczo i kreatywnie spędzą wolny czas. Udzielenie poprawnej odpowiedzi wiąże się z odnalezieniem właściwej naklejki i umieszczeniem jej w kolorowym polu. Barwne i ciekawe naklejki rozwijają wyobraźnię, bawią oraz  pomagają kojarzyć fakty. Publikacja przeznaczona jest dla dzieci od lat 3.

„Msza Święta. Książeczka z naklejkami” to doskonała pomoc napisana prostym, dziecięcym językiem pozwalająca zrozumieć najważniejsze momenty Mszy Świętej.

Książka Eleonore Della-Malva może być świetną pomocą w pracy dla katechetów, wychowawców przedszkolnych i nauczycieli. Jest to doskonałe narzędzie pracy w świetlicach, szkole i przedszkolu.
Z tą książeczką dzieci uczą się dziękować Panu Bogu za dar Mszy Świętej.

„Msza Święta”– pomoże dzieciom znaleźć odpowiedzi na różne pytania! To udana nauka i dobra zabawa!

zobacz

Informacje techniczne

Tytuł: Msza Święta. Książeczka z naklejkami

Tłumacz: Sylwia Filipowicz

Rok wydania: 2017

ISBN: 978-83-8065-094-7