„Love Story. O miłości i seksie we właściwym kontekście”

Gościem specjalnym będzie znany na całym świecie mówca i autor książek z dziedziny wychowania, poradnictwa rodzinnego i apologetyki chrześcijańskiej, Josh McDowell.

spotkanie szczególnie adresowane jest dla MŁODZIEŻY 

KIEDY? 11 grudnia 2015 r. (piątek), godz. 10.00-14.30
GDZIE? ARENA LEGIONOWO, ul. Bolesława Chrobrego 50B, Legionowo

KTO? JOSH McDOWELLznany i ceniony na całym świecie mówca, autor książek z dziedziny wychowania, poradnictwa rodzinnego i apologetyki chrześcijańskiej, inicjator kampanii społecznych. Znaczną część swojego życia poświęcił młodzieży. Dostrzegając zagrożenia współczesnego świata, z pasją i troską przekazuje wartości oraz naucza młodych ludzi, jak dobrze zainwestować w swoją przyszłość. Zwracając się do młodzieży w bezpośrednim i przyjaznym stylu, inspiruje i trafia do serc.

 O CZYM? Josh McDowell w swoich wystąpieniach podkreśla piękno miłości i seksualności. Wzywając do czystości i odpowiedzialności w relacjach, będzie chciał wskazać młodzieży, jak w świadomy sposób pokonywać drogę ku dorosłości i podejmować mądre życiowe decyzje.

Podczas spotkania podejmie się między innymi odpowiedzi na pytania:

● Czym jest prawdziwa miłość?

● Czy warto czekać ze współżyciem seksualnym do małżeństwa?

● W jaki sposób decyzje w sferze seksualnej wpływają na inne dziedziny życia? W programie przewidziane są również wywiady, życiowe historie oraz minikoncert.

ZGŁOSZENIA    ​grupowe i indywidualne przez formularz na stronie internetowej www.grudniowelovestory.pl